Naši klienti - Beo-ne

Naši klienti

Head and Beard

Jedná se o naprosto unikátní a jedinečný výrobek nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Proto je pro nás důležité zprostředkovat tuto jedinečnost nejen ve správě sociálních sítí a webu, ale i v celé strategii.

Prague Dream Hostel

Obsahová strategie, cílení, spolupráce s blogery, udržování a propagace profilu na sociálních sítích, rozvoj značky a získávání nových zákazníků pro hostel v srdci Prahy jsou hlavní, ale ne všechny úkoly, které denně plníme.

DUTCH COFFEE DEALER

Jeden z našich klientů se nachází v jiné části Evropy - v Nizozemsku. Ale vzdálenost neruší naši spolupráci. Naše práce nespočívá pouze v udržování instagramového profilu, je to celý proces od obsahové strategie, práce s blogery, reklamy, až po propagaci celé značky kávy.

Aether Esthetic and Beauty Clinic

Zajišťujeme kompletní marketing pro přední kliniku estetické medicíny a krásy v Praze. Od začátku spolupráce se nám na tomto projektu zalíbila kombinace prémiového servisu, špičkového vybavení a profesionálního týmu, proto rádi to přinášíme do světa.

@joga.dealer

Spravovali sociální sítě pro nejlepší lektorku aštanga jógy v Praze - Marii. Od začátku spolupráce se nám již podařilo 4x zvětšit počet sledujících a prodat 4 kurzy s celkovým počtem účastníků, přesahujícím 200 lidí. To vše - online. Jak říkáme - buďte online, buďte vidět 🙂

The Green Theory

Děláme marketing pro českou společnost, která vyrábí 100% přírodní kosmetiku pro tělo. Je skvělé, když je společnost pozorná nejen ke svým zákazníkům, ale také k ostatním. Učíme se z The Green Theory být v souladu se sebou samými i s okolním světem.

Kollagen Ultra

Spolupracujeme s největším výrobcem kolagenových doplňků v Rusku. Spolupráce začala tvorbou stránek a v tuto chvíli jsme plně zodpovědní za marketing na sociálních sítích a PPC reklamu na ruském trhu.

KEEO: koreankosmetika.cz

Pro největší obchod s korejskou kosmetikou v České republice jsme vypracovali marketingovou strategii a její plán implementace na všech platformách a propagačních kanálech, které značka využívá.

My Cigar Bag

Zabýváme se propagací značky na sociálních sítích. Obětavost zakladatele společnosti a jeho upřímná láska k jeho práci si nás podmanila od prvního setkání, a tak pomáháme zprostředkovat jeho pozici pomocí obsahového marketingu.

Art_afterthirty

Umění je jednou z našich oblíbených oblastí. Při práci na projektu jsme si stanovili hlavní úkol – propagaci na sociálních sítích, abychom přilákali nové zákazníky.

Svetlana Lanza

Pro jednoho z nejznámějších specialistů ve finančním sektoru jsme pracovali na textovém prototypu vstupní stránky pro prodej služeb v oblasti financí a hypotečních úvěrů.
Maria
Maria
Joga Dealer
Read More
Služby Anny využívám od října a jsem velmi spokojená. Začala jsem prodávat on-line kurzy přes úplně nový Instagram profil. Od té doby jsem prodala 3 kurzy, kterých se zúčastnilo přes 200 zákazníků, a počet mých sledujících se zvýšil o 1300 osob. Tato čísla mluví za sebe. Nejvíce oceňuji zodpovědný přístup, rychlou komunikaci a to, že Anna a její tým svoji praxi vykonávají vždy včas. Anna má tvůrčí nápady ohledně strategie a dělá vše na míru podle specifiky vašeho produktu. Je vidět, že ji baví to, co dělá. Také velmi oceňuji to, že Anna vychází vstříc mým nápadům, a společně je vylepšujeme a plníme. A snad je budeme úspěšně plnit i nadále! Děkuji Anně a moc držím palce jí a jejímu týmu!
Natálie
Natálie
@koreankosmetika.cz
Read More
Nejvíce se líbil profesionální přístup Anny plný užitečných a originálních řešení naše problematiky. Každý krok který jsme aplikovali již má měřitelné výsledky. Správně nastavené DNA firmy a marketingová strategie zadává rychlý a efektivní směr k úspěchu. Spokojené nové a vracející stále zákazníky vizitkou té správně nastavené strategie od Anny a jejího týmu. Pokud hledáte šikovného marketera vřele doporučuji Annu a její skvělý tým!😊
Inna
Inna
@new_ageykt
Read More
Spolupracujeme více než rok, velmi pohodlná spolupráce, vždy včasná a kvalitní práce, významy textů, styl psaní, bohatost obsahu, vždy odpovídají stanoveným úkolům. Doporučuji.
Timothy
Timothy
@my.cigar.bag
Read More
Velice profesionální přistup celé agentury. Vřele doporučuji dalším. Paní Majitelka je velice rychlá a komunikativní. Vše práce vždy proběhla perfektně a jestli bylo potřeba něco dodělat vše bylo během chvilky hotové. Moderní přístup k sociálním sítím a jak s nimi operovat. Mockrát děkujeme za spolupráci a určitě budeme v budoucnu využívat nadále.
Oleksandra
Oleksandra
@art_afterthirty
Read More
Velmi příjemná v komunikaci, chápavá, pracovitá, kreativní 🙂 Dobrý tým, mohu jen doporučit!
Světlana
Světlana
@svetlanalanza
Read More
Ráda bych tu sdílela svoji pozitivní zkušenost. V první řadě oceňuji rychlou zpětnou reakci na moji poptávku, dále jsme detailně probrali potřeby, silné stránky, zajistila se analýza konkurence. Výsledkem jsem obdržela podrobnou šablonu webu, ze které jsem byla nadšená. Vše v několika jazycích, vždycky rychlá reakce a zodpovězení mých dotazů. Určitě doporučuji!
Mayya
Mayya
@kollagen_ultra
Read More
S agenturou BeO-ne spolupracujeme více než šest měsíců. Kluci zodpovídají za rozvoj Instagramu, nastavení reklamy a spolupráci s blogery. Líbí se nám uspořádání a správa. Během této doby se naše prohlížení Instagramu 5krát zvýšilo a získalo sémantický obsah. Začali jsme pravidelně dostávat požadavky na naše produkty v Directu. Spolupracovali jsme již s 10 blogery. Velkým plusem je, že zvládli i nastavení reklamy i přes potíže a omezení v našem oboru působnosti. Jsme rádi.
Previous
Next

Máte zájem o spolupráci?

Zanechte Vaše údaje a odpovíme Vám během 24 hodin.

Scroll to Top

Не хотите ждать?

Оставьте свой номер телефона, и мы позвоним в течение часа.

Děkujeme za poptávku!

Můžete začít odpočítávat – spojíme se s Vámi během 24 hodin 😊

Nechcete hledat?

Zanechte svoje tel. číslo a ozveme se Vám do hodiny

Objednejte SMM-audit sociálních sítí ZDARMA