5 tipů pro Stories, o kterých jste nevěděli - Beo-ne

5 tipů pro Stories, o kterých jste nevěděli

Stories bývají různé – videa, fotografie, koláže … A každý z nás chce je dělat zajímavými, aby je lidé sledovali, reagovali na ně a vraceli se na Váš profil znova. Jak udělat Stories ještě zajímavějšími?

Připravili jsme pro vás 5 lifehacků Instagram Stories, o kterých jste možná ještě neslyšeli.

1. Funkce „Hudba“

Nyní můžete do Stories přidat libovolnou hudbu – aktualizace je k dispozici pro všechny účty. Ne každý však dokázal okamžitě přehrát tu hudbu, kterou by chtěl slyšet, protože vyhledávání hudby nefungovalo.

Tajemství je jednoduché. Zkuste změnit kategorii blogu.

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko „Upravit profil“. Ve veřejně dostupných informacích klikněte na „Kategorie“ a zkuste si vybrat jinou, ale také vám blízkou. Pokud jste například měli kategorii „Produkt / služba“ a nefungovalo vyhledávání hudby, změňte ji na „Podnikatel“.

Všechno. Můžete vybrat libovolnou hudbu.

2. Aktualizovaný boomerang

Ano, funkce boomerang je k dispozici již delší dobu. Ale nyní byla aktualizována a stala se ještě lepší! Po natočení lze video . Stiskněte ikonu „∞“ a vyberte efekt. Část klipu můžete oříznout, zpomalit, přidat blikání nebo „šum“.

3. Přidejte více fotografií

Nyní majitelé Androidu již nemusí užívat Swiftkey pro přidání fotografie do Stories. Konečně se na to objevila speciální funkce.

Je to jednoduché:

Možnost 1. Pořiďte fotografii a přejděte na čtvercový obličej na horním panelu (za ním jsou další funkce pro zdobení Stories). Najděte zakroužkovanou ikonu landscape a vyberte si foto, které budete chtít.

Možnost 2. Můžete také vytvořit koláž. Přejděte na Stories, klikněte na kategorii „Koláž“ na panelu vpravo. Vyberte si vhodný počet a uspořádání snímků a pokračujte – vytvořte si kolážové Stories.

4. Blahopřeji nebo děkuji

Přejděte na Stories, na pravém panelu vyberte kategorii „Vytvořit“. Přesuňte posuvník na Karty.

Otevře se vám obrazovka pro označení osoby. Nahraďte požadovaný název profilu a je to – Instagram ukáže všechny příběhy, na kterých jste jej označili.

V horní části obrazovky klepněte na ikonu kostky a najděte požadovanou frázi: Děkuji, Všechno nejlepší k narozeninám, Všechno nejlepší k vašemu výročí nebo beze slov.

5. Hledejte GIFy podle emoji

Pokud jste příliš líní na napsání slova, stačí kliknout na smajlíka a objeví se všechny vhodné gify.

Možnost 1. Přejděte na Snories, na pravém panelu klikněte na „Vytvořit“. Přesuňte posuvník v dolní části na ikonu gif a vložte požadované emoji do otevřeného pole.

Možnost 2. Přejděte na Stories, vytvořte je a klikněte na čtvercový obličej na horním panelu. Vyberte ikonu GIF a vložte požadované emoji do otevřeného pole.

Vylepšete své Stories a objevte s námi nové nápady 🙂

Scroll to Top

Не хотите ждать?

Оставьте свой номер телефона, и мы позвоним в течение часа.

Nechcete hledat?

Zanechte svoje tel. číslo a ozveme se Vám do hodiny

Objednejte SMM-audit sociálních sítí ZDARMA